Bizden Haberler

                                                                                      YKS 2022’DE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

18-19 Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan YKS sınavı için ÖSYM tarafından yapılan açıklamada lisans için 180 ve önlisans için 150 olan baraj puanının kaldırıldığı ve TYT için sınav süresinin 30 dakika daha arttırılarak bu sınavın 165 dakika olacağı kararlaştırılmıştır. ÖSYM tarafından alınan bu kararın sebebi; önceki senelerde özellikle vakıf üniversitelerinde birçok boş kontenjanın kalması ve özellikler Anadolu’da bulunan üniversitelerin bulunduğu şehirlerdeki öğrenci sayısının arttırılarak ekonomik hareketliliğin sağlanmasının amaçlanmasıdır. Ayrıca, sınav süresinin arttırılması ile de YKS-2022’nin nispeten daha zor sorulardan oluşacağı düşünülmektedir. Konu ile ilgili detaylı görüşlerimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.     #yks #tyt #ayt #hızlıokuma #hafızateknikleri #getap

https://www.instagram.com/p/CZytU0jAWMV/

                                                                                                  GETAP UYGULAMALARIMIZ DEVAM EDİYOR!

GETAP Uygulama Merkezi olarak, öğrencilerimizin bilişsel becerilerini değerlendirmek ve geliştirmek üzere sağlıklı ve kaliteli bir ortamda yaklaşık 1 saat süren çalışmamızı tamamladık. Öğrencilerimizin okuma becerilerini arttırmak, hafıza becerilerini geliştirmek, mantık-muhakeme ve işlem kabiliyetlerini arttırmak için Tuğçe Sarımen Kişisel Gelişim Merkezi olarak hizmetlerimize tüm hızıyla devam etmekteyiz. Hızlı Okuma Teknikleri, Fotografik Hafıza Teknikleri, Zihin Haritalama Teknikleri ve Zeka Eğitimleri konusunda Adana’nın önde gelen kurumu olarak sizde GETAP Öğrenci Gelişim ve Takip Uygulaması hizmetimizden yararlanabilirsiniz. GETAP uygulamalarımızla çocuğunuzun hem sınav hem de okul başarısını arttırmak haftada 1 saat pratikle artık mümkün!

 

ÖĞRENCİLERİMİZE HIZLI OKUMA VE HAFIZA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ DÜZENLEDİK

Öğrencilerimize 22-23 Ocak 2022 tarihleri arasında Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri semineri düzenledik. YKS 2022’ye hazırlanan öğrencilerimizin hızlı okuma becerilerini geliştirerek süreden kazanmasını, hafıza teknikleri ile de Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya ve Biyoloji derslerindeki bilgi ve formüllerin akılda kalması sağlayarak sınav performanslarını arttırmayı amaçladık. Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri ve Zihin Haritalama eğitimlerimizle öğrencilerimizin performansını arttırmaya devam edeceğiz.

 

 

GETAP İLE HİZMETLERİMİZE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİK

Tuğçe Sarımen Kişisel Gelişim Merkezi olarak, GETAP® Bilişsel Becerileri Değerlendirme Ve Geliştirme Programının Adana’daki uygulayıcısı olarak hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik.  Getap, Bilişsel Becerilerde Var Olan Bozulma Ve Zayıflamaya Karşı Beynin Nöroplastisite Özelliğinden Faydalanan bir yazılım programıdır. Bireyin Bilişsel Düzeyine Uygun Gelişim Egzersizleri Ile Dikkat, Hafıza, Konsantrasyon, Mantık – Muhakeme Ve Işlemleme Hızı Becerilerinde Bireyin Uzman Mentor Eşliğinde Kalıcı Bilişsel Gelişimi Sağlanır. Getap Içeriğinde 6 Farklı Yaş Grubuna Özel Hazırlanmış Zihin Performans Testi, 7500 Özgün Zihin Geliştirme Egzersizi Ve Getap Yazılımı Bulunmaktadır. Tuğçe Sarımen Kişisel Gelişim Merkezi olarak GETAP® için temel hedefimiz, bireylerin zihin performanslarını bulunduğu konumdan daha yukarıya çıkarmaktır. Bu hedefe bağlı olarak, uzman personeller gözetiminde haftada 2 seans olarak uygulanan GETAP®, 3 ile 12 ay arasında sürmektedir.

YKS-2021 BAŞARILARIMIZ

2. ŞUBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ

Güzelyalı Mahallesi 81110 Sokak No:7 adresinde Tuğçe Sarımen Kişisel Gelişim Merkezi olarak 2. şubemizle hizmet sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

[/ux_text]

29 EKİM COŞKUYLA KUTLANDI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kurumumuzda coşkuyla kutlandı.

2020 YKS GURUR TABLOMUZ

ADANA’NIN EN İYİSİ STAR TV’DE


SINAV SENESİ FARKINDALIK SEMİNERİ

YKS sınavı öncesi sınava hazırlanan öğrencilerimiz için farkındalık seminerleri düzenlenmiştir.